Skip to content Skip to footer
Chcete znát nejefektivnější metodu online reklamy současnosti? Máte v plánu rozšířit podvědomí o své značce, ale stále si nejste jisti zvolenou metodou propagace? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak by vás mohla zajímat PPC reklama, která je aktuálně nejosvědčenějším marketingovým prvkem. Mezi největší přednosti patří vysoká návratnost investic, nízké provozní náklady a především přesné cílení na určitou skupinu potencionálních zákazníků s největší možnou výtěžností. PPC reklama zkrátka nemá konkurenceschopného protivníka.

Co je PPC reklama

PPC reklama je zkráceným označením anglické terminologie pay-per-click neboli platba za každý uskutečněný klik. V tomto systému se neplatí za zobrazení vaši reklamy, ale za skutečně přivedeného návštěvníka, což vede k vysoké efektivitě kampaně. Dle přesných statistik jste ihned informováni, jak si ve skutečnosti vedete. Jakmile někdo na váš banner či textový odkaz klikne, zaplatíte. PPC reklama je nejrychlejší způsob, jakým o sobě dát vědět. Oproti SEO jsou její výsledky okamžité.

PPC reklama a její výhody

  • Cílení na přesnou skupinu potencionálních zákazníků
  • vysoké a měřitelné ROI = return of investment, neboli vysoká návratnost vašich investic
  • Přehledné administrátorské rozhraní s rychlou možností startu a ukončení kampaně
  • Příznivé provozní náklady na chod PPC reklamy
  • Přesně si stanovíte strop investice
  • Rychlá a přehledná správa několika kampaní najednou
Jako ve všech oblastech, i PPC, např. v reklamní síti AdWords (Google) nebo sKlik (Seznam) i Facebook není složité se naučit. Proti tomu ale stojí profesionálně vedená správa kampaní, která dokáže snížit průměrnou cenu prokliku a vytvářet inzeráty, které prodávají.

PPC reklama od nás

Pověřte nás vytvořením kampaní a jejich správou. Získáte jistotu velice efektivního způsobu propagace jakéhokoliv (téměř) produktu či stránek. Máme bohaté zkušenosti s vedením úspěšně zacílených PPC reklam s vysokou návratností investic (často i 500%+). Společným cílem je potom postupná optimalizace kampaní tak, aby se pro vás staly jedním z nejvýnosnějších způsobů propagace. Zadejte poptávku po vytvoření a správě PPC kampaní zde, zavolejte nám nebo napište co potřebujete a rádi pomůžeme: tel: 602 955 945, info@mediapartner.cz