Skip to content Skip to footer

Označení SEO je zkrácenou verzí anglického výrazu Search Engine Optimization, který ve volném překladu znamená optimalizaci pro vyhledávače. Jedná se o soubor metodických úkonů, které vytvářejí efektivní předpoklad k úspěšnému vytvoření webových stránek. SEO služby se opírají o několik zásad, jejichž výsledek je znatelný už po několika týdnech či měsících.

SEO – zvyšte si svůj výdělek

Každá forma a obsah webového projektu se musí držet určitých pravidel, jen tak si zajistí plnou automatizaci zpracování v internetových vyhledávačích. Právě tyto vyhledávače rozhodují o úspěšnosti daného virtuálního projektu. Každý majitel internetových stránek si přeje vlastnit navštěvovaný projekt, ale za každým snem stojí trocha práce.

Jak SEO funguje

SEO služby jsou vhodné pro všechny internetové stránky bez ohledu na své zaměření. I projekty, které nemají jako primární účel zisk, chtějí vyšší návštěvnost, za kterou nemusí dodatečně platit. S optimalizací pro vyhledávače se pojí také služba copywritingu a linkbuildingu.

SEO optimalizace se za všech okolností snaží vyjít vstříc vyhledávacím robotům a tím vám zajistit přední pozice v internetovém vyhledávání. V našich zeměpisných šířkách je to Seznam a Google. Oproti PPC službám je práce se SEO dlouhodobější, déle trvá, než se projeví výsledky, ale tyto výsledky mohou být také dlouhodobější.

Díky kvalitně odvedenému SEO si jednorázově vylepšíte strukturu a přehlednost svého webového projektu. Vaši čtenáři (ale i roboti) se zde budou cítit mnohem lépe, na stránce zůstanou déle a tím se zvýší pravděpodobnost jejich nákupu.

Příklad SEO optimalizace pro internetový obchod www.salmax.cz na slovní spojení „zahradní party stany“ naleznete na následujícím obrázku.

SEO optimalizace pro Salmax.cz na slovní spojení „zahradní party stany“
SEO optimalizace pro Salmax.cz na slovní spojení „zahradní party stany“

Ne vždy je dosažení předních pozic reálné, zejména s ohledem na stanovený rozpočet a optimalizace na příliš obecná klíčová slova často nemá smysl. Toto je ale možné rozhodnout před zahájením spolupráce.

Požádejte o zpracování nezávazné nabídky. Zavolejte nám nebo napište co potřebujete a rádi pomůžeme:

tel: 602 955 945, info@mediapartner.cz

Sídlo

Úprkova 17/29
500 09, Hradec Králové

Spolupracujeme

MediaPartner.cz © 2024. Všechna práva vyhrazena.